Nejnovější Top dnes Top týdne Top měsíce Top celkem


Cosplay

Shappi - Expert na těžkou zbroj

Vložil: Vito dne leden 11, 2016

14

1

2326


Kategorie: Cosplay

Rád bych se s vámi podělil o zkušenost z Animefestu 2015 a rád bych vám i představil dle mého jednu z nejlepších heavy armor cosplayerek - Shappi.

Shappi, neboli Aleksandra je polská umělkyně, která vyrábí velmi přesné a skvělé cosplaye již několik let. Kromě účastí v různých cosplay soutěžích byla například i porotce na "Cosplay debut" animefestu 2015, což je soutěž pro cosplayery-začátečníky. Měla na sobě úžasný cosplay Saskie ze Zaklínače (foto níže) a kromě jejího právoplatného místa v poro

... ...
Zobrazit více

GrumpyCait - rozhovor

Vložil: Therraner dne leden 21, 2016

10

1

4115


Kategorie: Cosplay

Bylo chladné ráno deváté ledna, kdy jsem zamířil do nejmenované pražské kavárny na schůzku s jednou z našich nejlepších cosplayerek. Pln nervozity ze setkání s takřka neznámým člověkem (a také ze strachu z prvního rozhovoru vůbec), jsem usedl ke stolku. Netrvalo dlouho a ve dveřích se objevila GrumpyCait - tentokrát však v civilním oblečení, ve kterém ji takřka nešlo poznat. Po vzájemném představení a potykání došlo k příjemné konverzaci na všechna možná témata. Po několika kávách (v mém případě
... ... Zobrazit více

Cosplay návody

Vložil: Therraner dne únor 5, 2016

5

1

2651


Kategorie: Cosplay

Toužíte vytvářet cosplaye, ale nevíte jak na to? Tutoriály na youtube vám připadají příliš složité? Pokud patříte mezi tyto jedince, mohu vám doporučit knihy známé cosplayerky Kamui. Tato cosplayerka vytvořila jednoduché a přesné návody pro začátečníky i pokročilé. V jejích knihách se dočtete o tvorbě zbrojí, zbraní, světel pro své cosplaye a mnoho dalšího. Pokud je chcete mít ve své knihovně fyzicky, zaplatíte v přepočtu 20 dolarů za kus. Pokud vám však stačí PDF formát, vyjde vás jeden výtisk

... Zobrazit více

Cosplay hvězdy 01: VampyBitMe

Vložil: Martin dne leden 24, 2016

4

0

1714


Kategorie: Cosplay

Ahoj budu sem průběžně vkládat známé hvězdy z cosplay

První je VampyBitMe, Linda Le, USA

... ... Zobrazit více

Cosplay hvězdy 02: Anna "Ormeli" Moleva

Vložil: Martin dne leden 25, 2016

4

1

1671


Kategorie: Cosplay

... ... Zobrazit více

AkumaHatake~

Vložil: Silvius dne květen 31, 2016

4

0

1591


Kategorie: Cosplay

Cosplay od kamarádky s přezdívkou AkumaHatake~. Budu se snažit přidávat co nejvíce jejích výtvorů. Popřípadě kdybyste ji chtěli něco sdělit tak to napište do komentářů. Děkuji

... ... Zobrazit více

Animefest 2015 - cosplay music video

Vložil: Vito dne leden 13, 2016

3

0

1825


Kategorie: Cosplay

Dnes jsem si pro vás připravil jedno úžasné video z animefestu 2015, ať máte malou představu, jak úžasné místo to je. Cosplaye všude, příjemní lidé na popovídání a úžasné obchody plné zahraničních předmětů s anime a manga tématikou. Užívejte!

Co dodat

Vložil: Silvius dne leden 21, 2016

3

0

1595


Kategorie: Cosplay

...

Pragofest Cosplay

Vložil: Silvius dne leden 30, 2016

3

0

1795


Kategorie: Cosplay

Tak kdo byl na dnešním pragofestu? Vaše zážitky?

... ... Zobrazit více

Jakožto člověk, který se velmi dlouho věnuje oblečení a celému tomu procesu výroby, tak i já se samozřejmě setkala s 3D tiskárnou a prací na ní. Stejně jako všechno kolem nás má i toto dvě stránky tu dobrou, a tu zlou.

Ukažme si tedy příběh Felicia Day, která toužila po vytvoření brnění ve 3D tiskárně. Takže se dohodla s geniální Melissu Ng, která vytváří právě 3D tiskem geniální masky, na tom aby pro ni to bnění vytvořila. Strávila u toho 200 hodin než navrhla všechny vrstvy a tvary brnění pře

... Zobrazit více

Cosplay kostýmy

Vložil: Autor dne říjen 28, 2015

2

0

1453


Kategorie: Cosplay

Kostýmy můžou být všelijaké. Ať už z her, knih, filmů, seriálů, anime, videoher nebo sexy kostýmy. Existuje mnoho e-shopů, kde si můžete koupit svůj vlastní. Někteří tento „obor“ berou jako koníček a vytváří své vlastní, se kterými se zúčastňují různých cosplay soutěží a představují své kostýmy, do jakých investovali svou kreativitu, čas a peníze. Mnohdy je tento hobby dražší, než se zdá.

 

Jak bylo zmíněno, kostýmy můžou být i vytvářeny, ovšem něco se vymodelovat nedá, třeba doplňky jako jsou

Zobrazit více

Harry Potter: Kostým na maškarní

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

2

0

2808


Kategorie: Cosplay

Hledáte vhodný kostým pro Vás nebo vaše dítě, které se chce zúčastnit maškarního plesu jako malý kouzelný talent Harry Potter. Existuje mnoho fantasy obchodů, které tyto kostýmy nabízí. Další možností může být vyrobení svého vlastního. Můžete koupit i přímo masky svých vybraných hrdinů. Ukážeme si pár takových kostýmů.

Mladý Harry Potter

Maska Voldemorta – budí opravdu strach

Skřítek Dobby

Pošukovo oko

Pravá Harryho hůlka

Zobrazit více

Iron Man: Kostým a maska

Vložil: Autor dne listopad 2, 2015

2

0

2313


Kategorie: Cosplay

Máte velkou možnost zúčastnit se v souboji mezi dobrem a zlem jako jeden z největších hrdinů Země, to můžete dokázat tím, že si zakoupíte kostým a masku úspěšného, technického a opravdu silného superhrdiny Iron Mana.

Patrick Priebe má vskutku dobrý koníček (ale asi drahý), vytváří kostým a vyrobil právě oblek Tonyho Starka. K článku přikládám video, na kterém jsou záběry jeho úžasného výrobku.

https://www.youtube.com/watch?v=oYUCl-xCYaw

Kostým ve velikosti XL 54 - 56 za necelých 1300 kč.
http:

Zobrazit více

Naruto: Cosplay

Vložil: alibaba dne listopad 8, 2015

2

0

2108


Kategorie: Cosplay

Naruto je japonské šónen manga, které vymyslel a nakreslil Masaši Kišimoto. Příběh je o mladém chlapci Uzumaki Naruto, který žije v Listové vesnici. Učí se technikám pro ninja bojovníky jako všichni jeho kamarádi i nekamarádi. Příběh doprovází myšlenka toho, že Naruto si jde cílevědomě za svým snem a cílem. Tím je stát se nejvyšší a nejmocnějším ninjou ve vesnici - Hokage. V seriálu vystupují i další oblíbené postavy, které mají podobné sny.

Uzumaki Naruto

Uzumaki Naruto, Sakura Haruno, Uchi

Zobrazit více

Cosplay LoL - Zyra

Vložil: C-C dne leden 21, 2016

2

1

1580


Kategorie: Cosplay

...