Nejnovější Top dnes Top týdne Top měsíce Top celkem


Fantasy novinky

Con-ec 2016

Vložil: Entony dne červenec 25, 2016

1

0

1215


Kategorie: Novinky

Tradiční Brněnský con Con-ec,

opět po roce zve staré i nové návštěvníky na další záplavu zábavy. tentokrát ve větším množství zastoupeny komoráky, jinak klasický program plný pohody bez zbytečného obtěžování byrokracií.

Fb událost najdete zde:https://www.facebook.com/events/172709916442210

stranky a přihlašování najdete zde:http://con-ec.cz/ Dorazte všichni ;-)

 

... Zobrazit více

Želvy ninja

Vložil: ŠtěpaTumova dne červen 30, 2016

1

0

1244


Kategorie: Novinky

Leo a Mickey 

...

Hra o Trůny - 3. epizoda - preview

Vložil: Therraner dne květen 8, 2016

3

1

1648


Kategorie: Novinky

POZOR! V komentářích a ve článku sem ohou objevovat spoilery! Důrazně doporučuji neklikat, pokud nemáte shlédnuté všechny předchozí epizody!

Jak jistě víte, dnes má premiéru již třetí epizoda šesté série GoT. Dle preview nás čeká pohled do minulosti pod Tower of Joy, kam právě doráží Ned Stark pro svou nebohou sestru Lyannu. Co myslíte? Potvrdí se teorie R+L= J?

Jaký dar dostane náš proslulý chovatel psů Ramsay? Bude to jeho Reek alias nebohý Theon Greyjoy? Či snad jeden z živých Starků?

Popraví ož

...
Zobrazit více

Waterfall gate

Vložil: eeemco dne duben 15, 2016

10

0

1438


Kategorie: Novinky

5 hours creating with multilayer technique.

...

Toulky stínem - povídky

Vložil: MizriAbaer dne duben 12, 2016

2

0

1503


Kategorie: Novinky

Toulky stínem - povídky jsou prvotinou autora Daniela Galuszky, studenta žurnalistiky, který se aktivně podílí na fungování webu HoupaciOsel.cz a je zakládajícím členem a dramaturgem ve společnosti RealFiction z. s., která se zabývá vzděláváním veřejnosti skrze roleplay her. Tato prvotina slouží jako nástin k dalším fantasy románům ze světa Toulek stínem. Nyní se autor snaží o vydání těchto povídek prostřednictvím projektu na startovači.

Samotné povídky jsou souhrnem několika krátkých textů zac

Zobrazit více

Banshee DrakenS

Vložil: Gabriela dne březen 24, 2016

4

0

1354


Kategorie: Novinky

...

Ze střípků noci

Vložil: Oktavia97 dne březen 14, 2016

3

0

1363


Kategorie: Novinky

  Tak jako se střídá den s nocí, láska s nenávistí, mládí se stářím, se má duše začala vytrácet a proměňovat se v něco, co sama nedokážu popsat. Snad jen v prázdnotu. 

 A tak jsem vzhlédla ke hvězdám, těm mihotajícím se světélkujícím hvězdám jako by to byly majáky mé poslední naděje. Měsíc ke mě vzhlížel a šeptal mi společně s nočním větrem tu smutnou píseň tuláků. Pálení těch hořkých slz v očích mi najednou začalo připadat, tak osvobozující.

 Prý se tomu říká osamění, prý se tomu říká zlomené

Zobrazit více

Nová kolekce Anne Stokes

Vložil: Nell22 dne únor 26, 2016

1

0

1647


Kategorie: Novinky

Dámy a pánové, těste se!

Úžasná Anne Stokes pracuje na nové kolekci s názvem Age of Dragons. 

Ta bude obsahovat ilustrace a popisy různých druhů draků a prostředí ve kterých žijí.

Zatím zde máme jen lehkou ochutnávku, ale Anne slibuje, že brzy ukáže víc.

 

Druhý obrázek

Nese název Sentinel (Stráž) a patří do této nové kolekce. Anne říká, že si jeho tvorbu nesmírně užívala. Prý je vždy dobré mít draka na své straně.

... ... Zobrazit více

Plánované filmy pro rok 2016

Vložil: Carol dne únor 20, 2016

3

1

3277


Kategorie: Novinky

Letošní rok je opravdu velmi štědrý s filmama a proto Vám přináším takový menší přehled těch největších pecek. Nechybí Vám tu nějaký?

 

...

Dominátor z Psycho-Pass už není snem

Vložil: Carol dne únor 18, 2016

2

0

1986


Kategorie: Novinky

Pokud jste někdy snili o svém vlastním DOMINATORu z Psycho-Pass tak je tu. Firma Cerevo  přišla na trh a tak si i vy můžete pořídit svou vlastní anime zbraň...no pokud vás tedy neodradí cena. Dominátor koupíte za cca 800 dolarů, za tuto cenu ale získáte neskutečný zážitek. Zbraň se umí automaticky transformovat, má zvukové efekty a komentáře, autentické LED osvětlení, k její aktivaci slouží dotykový senzor, "analyzuje" koeficient kriminality a mnohem více...musíte se ale obejít bez plazmového la

Zobrazit více

Harry Potter a Prokleté dítě, část I & II

Vložil: Carol dne únor 10, 2016

6

0

5051


Kategorie: Novinky

Okamžik, na který jsme čekali!!

Nový příběh ze světa Harryho Pottera,  mělo by jít o scénář k divadelní hře o 2 částech. Příběh nenapsala přímo J.K. Rowlingová (co-producing), příběh sepsal Jack Thorne. Hra se dočká premiéry v červenci!!!

Harry Potter se stává přepracovaným zaměstnancem ministerstva kouzel, manželem a otcem tří dět! Zatímco se potýká se svou minulostí. jeho syn Albus musí bojovat s těžkým břemenem rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Stejně jako kdysi se otec i syn setkáv

... Zobrazit více

Doba Ledová 5: Mamutí drcnutí

Vložil: Carol dne únor 5, 2016

2

0

1806


Kategorie: Novinky

3.2 vyšel nový trailer na Dobu ledovou 5, který bude mít premiéru letos v červenci! Tentokrát to ta veverka fakt přehnala!

Rogue One: A Star Wars Story

Vložil: Carol dne únor 3, 2016

5

0

1639


Kategorie: Novinky

Letos se nám představí první spin-off Rogue One. Očekávaný megafilm od režiséra Garetha Edwardse. Jde o film odehrávající se příběhově těsně před epizodou IV a bude o jednotce povstalců, kterým se podaří získat plány Hvězdy smrti.

To všechno je samozřejmě SUPER až na fakt, že Disney (po předložení návrhu od Falconu) schválilo název pro České fanoušky. Takže se těšte na trhák jménem Darebák jedna: Star Wars Story...Jako vážně Falcone? Nenapadl tě víc gejskej název? Opravdu bych moooc ráda viděla

... Zobrazit více

Valentýn Is Coming!

Vložil: Therraner dne únor 2, 2016

1

0

1602


Kategorie: Novinky

Je vaše přítelkyně fanoušek fantasy? Slaví Valentýna? Pokud jste na obě otázky odpověděli ANO, pak jí zkuste udělat radost netradiční valentýnkou! Nápadům se meze nekladou. Pro inspiraci nabízím několik krásných valentýnek, které jsem objevil. 

... ... Zobrazit více

Sbohem, Severusi...

Vložil: Therraner dne leden 14, 2016

6

2

2734


Kategorie: Novinky

Přiznám se, že dnes sám nevím co psát -snad poprvé v mém životě. V hlavě mi stále zní melodie The Prince's Tale a přistihl jsem se, jak takřka bez dechu hledím na kopii hůlky v mé vitríně. Sedm knih zapadaných prachem a seřazených vedle dlouhého ebenově černého kousku dřeva nyní vyhlíží neutěšeně. Už navždy jim bude někdo chybět. A stejně tak vypadá dnes i svět... zdánlivě plný, ale i tak prázdný. Pociťuji lítost a smutek, neboť tento svět opustil muž, na jehož gestech a úchvatném hlasu jsem vyr

... ...
Zobrazit více