Nejnovější Top dnes Top týdne Top měsíce Top celkem


Fantasy novinky

Waterfall gate

Vložil: eeemco dne duben 15, 2016

10

0

1450


Kategorie: Novinky

5 hours creating with multilayer technique.

...

Sbohem, Severusi...

Vložil: Therraner dne leden 14, 2016

6

2

2749


Kategorie: Novinky

Přiznám se, že dnes sám nevím co psát -snad poprvé v mém životě. V hlavě mi stále zní melodie The Prince's Tale a přistihl jsem se, jak takřka bez dechu hledím na kopii hůlky v mé vitríně. Sedm knih zapadaných prachem a seřazených vedle dlouhého ebenově černého kousku dřeva nyní vyhlíží neutěšeně. Už navždy jim bude někdo chybět. A stejně tak vypadá dnes i svět... zdánlivě plný, ale i tak prázdný. Pociťuji lítost a smutek, neboť tento svět opustil muž, na jehož gestech a úchvatném hlasu jsem vyr

... ...
Zobrazit více

Harry Potter a Prokleté dítě, část I & II

Vložil: Carol dne únor 10, 2016

6

0

5079


Kategorie: Novinky

Okamžik, na který jsme čekali!!

Nový příběh ze světa Harryho Pottera,  mělo by jít o scénář k divadelní hře o 2 částech. Příběh nenapsala přímo J.K. Rowlingová (co-producing), příběh sepsal Jack Thorne. Hra se dočká premiéry v červenci!!!

Harry Potter se stává přepracovaným zaměstnancem ministerstva kouzel, manželem a otcem tří dět! Zatímco se potýká se svou minulostí. jeho syn Albus musí bojovat s těžkým břemenem rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Stejně jako kdysi se otec i syn setkáv

... Zobrazit více

Rogue One: A Star Wars Story

Vložil: Carol dne únor 3, 2016

5

0

1649


Kategorie: Novinky

Letos se nám představí první spin-off Rogue One. Očekávaný megafilm od režiséra Garetha Edwardse. Jde o film odehrávající se příběhově těsně před epizodou IV a bude o jednotce povstalců, kterým se podaří získat plány Hvězdy smrti.

To všechno je samozřejmě SUPER až na fakt, že Disney (po předložení návrhu od Falconu) schválilo název pro České fanoušky. Takže se těšte na trhák jménem Darebák jedna: Star Wars Story...Jako vážně Falcone? Nenapadl tě víc gejskej název? Opravdu bych moooc ráda viděla

... Zobrazit více

The Shannara Cronicles

Vložil: BatLord dne leden 6, 2016

4

1

1248


Kategorie: Novinky

Dnes vyšly první tři díly nového fantasy seriálu z dílny MTV s názvem THE SHANNARA CRONICLES. Seriál vychází z knižní série od Terryho Brookse a zatím je v plánu první série s celkovým počtem deseti epizod. 

Kouzelný strom Ellcrys ztrácí svoji magickou moc a tím slábne i Hráz, která brání lidské bytosti před napadením pomstichtivých démonů. Strážce Země, legendární Allanon (Manu Bennett), žádá po Wilu Ohmsfordovi ( Austin Butler), aby ochránil elfí dívku Amberle ( Poppy Elessedil), jejíž úkolem

Zobrazit více

Hudba ticha

Vložil: BatLord dne leden 8, 2016

4

1

1431


Kategorie: Novinky

Zatímco Kronika Královraha čeká na svůj třetí díl, Patrick Rothfuss přivedl na svět příběh jedné drobounké dívky z Podvěcí, tajemného místa skrvajícím se pod Univerzitou. Na svých 136 stranách nám kniha poodhalí (ne)obvyklý život Auri, osůbky známé již z prvního Rothfussova románu s názvem Jméno Větru.

Nejde moc zacházet do podrobností, jelikož ten, kdo příběh nečetl, by si odnesl spíš míň než víc. Kouzlo knihy tkví v její celistvosti. Je velmi obtížné pochopit proč se deka nesmí dotknout podla

... ... Zobrazit více

Banshee DrakenS

Vložil: Gabriela dne březen 24, 2016

4

0

1368


Kategorie: Novinky

...

4. ročník festivalu 4FANS

Vložil: Carol dne leden 6, 2016

3

0

1315


Kategorie: Novinky

Již za pár dní, konkrétně 16 – 17. ledna čeká všechny fanoušky online zábavy čtvrtý ročník  festivalu 4FANS. Letošní ročník se přesunul do kongresového centra, které se nachází na zastávce metra C Vyšehrad. Nádherné prostory kongresového centra festivalu zapůjčí nejen skvělý výhled na Prahu, ale také špičkovou techniku, která návštěvníkům zajistí nejenom skvělý zážitek z festivalu ale také komfort. 

A co Vás čeká na této akci? Především spoustu zábavy, kterou Vám zaručí YouTubeři, vloggeři, let

Zobrazit více

Vichry zimy byly odloženy!

Vložil: Therraner dne leden 6, 2016

3

0

1792


Kategorie: Novinky

Je to potvrzené přátelé. G.R.R.Martin nám to zase udělal. 
 
Jak již název článku napovídá, vydání šesté knihy G.R.R.Martina ze série bylo opět odloženo. Na svém blogu se spisovatel zmiňuje o několika termínech, které nebyl schopen dodržet - ať již kvůli rodinným záležitostem či jiným událostem v jeho životě. Kniha tedy nebude vydána před začátkem šesté série Hry o trůny, což znamená, že dějové linky seriálu v mnohém vyspoilerují dosud nevydaný román. Jak autor sám připouští, psaní mu jde nejl
... Zobrazit více

TolkienCon 2016

Vložil: Carol dne leden 9, 2016

3

0

1406


Kategorie: Novinky

Včera jsem si udělala pohodový večer s filmem Pán prstenů: Společenstvo prtenu. Zavzpomínala jsem si u něj, jak mě jako malé otec četl pána prstenů a také jak mě propašoval do kina na premiéru tohoto filmu (v té době jsem nesplňovala věkovou hranici). Víte, někteří mají doma hrníčky po babičce, my máme doma cca 100 figurek pána prstenů. :-)
 
Vzpomněla jsem si, že se v Praze koná TolkienCon, a proto jsme si o tom dnes něco zjišťovala. Jde o již 14. ročník setkání fanoušků díla pana Johna Ronal
Zobrazit více

TolkienCon 2016

Vložil: Kapral dne leden 12, 2016

3

0

1307


Kategorie: Novinky

Zdravím, rád bych upozornila fanoušků pana Tolkiena, že se udává takzvaný TolkienCon, který se odehrává mezi dny 15. až 17. ledna v prostorách ZŠ grafické. 

Více říkat nebudu. Kdo má zájem může navštívit oficiální stránku akce zde:

http://www.tolkiencon.cz/fantasy/tolkiencon2016.asp

...

Plánované filmy pro rok 2016

Vložil: Carol dne únor 20, 2016

3

1

3300


Kategorie: Novinky

Letošní rok je opravdu velmi štědrý s filmama a proto Vám přináším takový menší přehled těch největších pecek. Nechybí Vám tu nějaký?

 

...

Ze střípků noci

Vložil: Oktavia97 dne březen 14, 2016

3

0

1378


Kategorie: Novinky

  Tak jako se střídá den s nocí, láska s nenávistí, mládí se stářím, se má duše začala vytrácet a proměňovat se v něco, co sama nedokážu popsat. Snad jen v prázdnotu. 

 A tak jsem vzhlédla ke hvězdám, těm mihotajícím se světélkujícím hvězdám jako by to byly majáky mé poslední naděje. Měsíc ke mě vzhlížel a šeptal mi společně s nočním větrem tu smutnou píseň tuláků. Pálení těch hořkých slz v očích mi najednou začalo připadat, tak osvobozující.

 Prý se tomu říká osamění, prý se tomu říká zlomené

Zobrazit více

Hra o Trůny - 3. epizoda - preview

Vložil: Therraner dne květen 8, 2016

3

1

1657


Kategorie: Novinky

POZOR! V komentářích a ve článku sem ohou objevovat spoilery! Důrazně doporučuji neklikat, pokud nemáte shlédnuté všechny předchozí epizody!

Jak jistě víte, dnes má premiéru již třetí epizoda šesté série GoT. Dle preview nás čeká pohled do minulosti pod Tower of Joy, kam právě doráží Ned Stark pro svou nebohou sestru Lyannu. Co myslíte? Potvrdí se teorie R+L= J?

Jaký dar dostane náš proslulý chovatel psů Ramsay? Bude to jeho Reek alias nebohý Theon Greyjoy? Či snad jeden z živých Starků?

Popraví ož

...
Zobrazit více

Začínáme s novými redaktory

Vložil: Martin dne prosinec 31, 2015

2

0

2059


Kategorie: Novinky

Začínáme s novými redaktory, hodně štěstí!

...