Nejnovější Top dnes Top týdne Top měsíce Top celkem


Filmy

Gollum

Vložil: Smetish dne březen 24, 2016

11

0

1710


Kategorie: Filmy a seriály

Gollum z roku 2011... ostatní moje obrázky si můžete prohlédnout v mojí galerii na fb zde: https://www.facebook.com/Gallery-of-my-art-and-fun-works-by-David-Smetana-724147541000237/

...

Middle-Earth

Vložil: f-gajecky dne leden 10, 2016

10

0

1766


Kategorie: Filmy a seriály

Kolik fanoušků tohoto světa se tu najde ?

...

Gotham Selina Kyle

Vložil: Saraaaah dne březen 2, 2016

9

0

1225


Kategorie: Filmy a seriály

...

Alien

Vložil: Smetish dne březen 23, 2016

9

0

1750


Kategorie: Filmy a seriály

...

Severus Snape and the Marauders - Fan film

Vložil: Therraner dne leden 18, 2016

8

0

4172


Kategorie: Filmy a seriály

Fanoušci Harry Pottera zbystřete! Již na začátku března nás čeká výlet do Bradavic! Osmý Harry Potter to sice není, ale co se dá dělat...

V tomto filmu, natočeném fanoušky, se vrátíme zpátky v čase do doby, kdy James Potter, Sirius Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew, Lily Evans a Severus Snape ukončili svá studia na škole čar a kouzel v Bradavicích. Právě opouštějí její bezpečné brány a chystají se vykročit do nebezpečného světa - do světa rozpolceného válkou, kterou rozpoutal lord Voldemort.

...
Zobrazit více

Star Wars Stormtrooper

Vložil: Saraaaah dne březen 11, 2016

8

1

1483


Kategorie: Filmy a seriály

...

Deadpool

Vložil: Therraner dne leden 12, 2016

7

2

2209


Kategorie: Filmy a seriály

Fanoušci univerza Marvel zbystřete! Dne 14. února zavřete své přítelkyně do skříně s nějakou vtipnou hláškou a vyrazte strávit tento mnohdy romantický večer poněkud jinak! Jděte na rande s Deadpoolem!
 
Cože? Nevíte, kdo to je? Tak to pozor vážení... pokud jste jej až dosud míjeli, tak právě nastal čas napravit svou chybu. Tento super hrdina se totiž liší od všech známých klaďasů jako je kapitán America, Iron Man či Thor. Pojďme si něco povědět o Wade Wilsonovi, Deadpoolovi - alias Držkatém žo
...
Zobrazit více

Iron man

Vložil: Smetish dne březen 30, 2016

7

0

1577


Kategorie: Filmy a seriály

iron man 

...

Pátrání po fantastických zvířatech

Vložil: Tessie dne leden 17, 2016

6

0

2122


Kategorie: Filmy a seriály

 

Fantastická zvířata a kde je najít. Nový film z magického světa Harryho Pottera. Náhoda nebo osud, říkejme tomu jakkoliv, mě přivedl na myšlenku, že o chystaném dobrodružství v podstatě nic nevím. Což jsem přirozeně nemohla nechat jen tak být. A tak začalo moje pátrání po všemožných informacích, které jsem pro vás shrnula v článku.

 

Pro ty, kdo vědí, že Fantastická zvířata a kde je najít, je vlastně učebnice, kterou používali studenti v Bradavicích, musí být první otázka, která je napadne:

...
Zobrazit více

Harry Potter.

Vložil: f-gajecky dne únor 8, 2016

6

1

1629


Kategorie: Filmy a seriály

Všem přeji klidnou a dobrou noc.

Dovoluji si obrázek pro zvednutí nálady. 

...

Setkání s Bohy

Vložil: Nell22 dne březen 6, 2016

6

0

1619


Kategorie: Filmy a seriály

...

Oficiální TV spot - WarCraft

Vložil: Therraner dne leden 24, 2016

5

0

4469


Kategorie: Filmy a seriály

Po dlouhém čekání jsme se dočkali. Tvůrci filmu vypustili do světa první TV spot, který bude propagovat film v zahraničí. Dočkali jsme se několika nových záběrů - kupříkladu orkyně Garona v alianční zbroji, malý Varian Wrynn stojící vedle matky či první pohled na rasu vysokých elfů z Quel'Thalasu.

A mimochodem, pokud máte přebytečných 249 dolarů (cca 6 a půl tisíce korun), můžete si pořídit meč krále Lllanea Wryna na této adrese https://www.wetanz.com/warcraft/allfrombrand/2006.

Nevím jak u vás, a

...
Zobrazit více

Ookami Kodomo no Ame to Yuki - Vlčí děti

Vložil: Carol dne únor 14, 2016

5

2

1861


Kategorie: Filmy a seriály

Film režiséra Mamoru Hosody z roku 2012 nám předvede strhující příběh studentky Hany, která se zamilovala do "vlčího muže".  Jejich láska je vzájemná a po svatbě se jim narodí dvě děti, holčička Yuki a chlapeček Ame. Bohužel se stane ale tragická nehoda a ona zůstane na výchovu nezbedných dětiček sama. Jak si Hana poradí s vlčími potomky?

Jde o nádherný příběh ukazující mateřskou lásku a snahu o bezstarostné dětství pro její potomky, ikdyž to není zrovna lehké. Nádherná animace přírody a to i

Zobrazit více

Fantastická zvířata a kde je najít!

Vložil: Carol dne březen 6, 2016

5

1

1475


Kategorie: Filmy a seriály

Novinky ze světa Harryho Pottera jsou tu! Film Fantastická zvířata a kde je najít bude trilogií. Takže nás čeká trojitá dávka kouzel. V prvním díle se setkáme s magizoologem Mlokem Scamanderem, který buzde nahánět spoustu magických bytostí. První díl této trilogie se odehrává v New Yorku v roce 1926. 

Já osobně milovala Harryho Pottera ale to co z nějc poslední roky dělá Rowlingová mě štve. Doufám, že tento film bude dobrý, rozhodně se na něj pujdu podívat, ale už ted se na něj zatím dívám velm

... Zobrazit více

Hra o trůny: Mapa

Vložil: Autor dne říjen 26, 2015

4

0

5682


Kategorie: Filmy a seriály

A)     Sever

Celý sněžný sever je zimné místo, kde přebývají divocí. Také se zde nacházejí nemrtví, také přezdívání „ Bílí chodci“.

B)      Černý hrad a zeď

Černý hrad je pevnost, kde sídlí Noční hlídka, bývají tam postavy jako Joar Mormont, John Sníh nebo Sam Tarly. Je zde postavena dlouhá a vysoká zeď, která vytváří hranici.

C)      Zimohrad

Sídlo rodu Starkové. Zimohradu vládne Eddard Stark. Žije se svou manželkou Catelyn Tully se kterou má pět dětí – Sansu, Robba, Brandona, Rickona a Ar

... Zobrazit více