Assasin’s Creed: Film

Vložil: Autor dne říjen 28, 2015

1

0

1146


Kategorie: Filmy a seriály

Už příští rok se můžeme těšit na celovečerní film úspěšné hry od UBISOFTu a knihy Assassin's Creed. Režisérem původně měl být Švéd Daniel Espinosa, to se ovšem změnilo a post nejdůležitějšího získal Justin Kurzel,  tento režisér nemá ve světě úplně velké jméno, ani jeho bývalé filmy nejsou extra výborné, tento chlápek může jedině překvapit a na to se já těším.

 

Ve filmu půjde o člověka Desmonda Milese, na první pohled  běžný muž, nikdo by do něj neřekl, že právě on pochází z Assassinů, což je tajná organizace, která má za úkol chránit  svobodnou vůli lidstva. Náš hrdina Desmond je unesen společností Abstergo Industries (novodobí Templáři). Tato společnost má za úkol opak, podmanit si lidstvo. Tato organizace donutí Milese spolupracovat. Pomocí stroje Animus, který prochází vzpomínky jeho dávných předků.

Ve svých vzpomínkách se vydává za Altaira Ibn-La'Ahada, což byl syrský Assassin z 12. století. Abstergo chce, aby pomocí vzpomínek našel stopu k tajnému místu, kde je schován artefakt obrovské síly. Desmond se ocitne v utajované válce mezi Assassiny a Templáři, to ale ještě netuší, že bojuje i za osud celého světa.

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů