Avatar: Legenda o Aangovi: Online

Vložil: alibaba dne listopad 9, 2015

3

0

4650


Kategorie: Filmy a seriály

Legenda o Aangovi je animovaný televizní a velice úspěšný seriál. Vysílala ho televize Nicklodeon v letech 2005 - 2009. Má dokonce i 3 vydané knihy (voda, země a oheň). Seriál má celkově 66 dílů a je rozdělen na 3 série,  každý trvá přibližně kolem 22 minut.

Příběh je o světě, který obývají zvláštní a mimořádné zvířata. Také lidé, kteří jsou rozděleni do čtyř živlů. Někteří vyvolení dokážou ovládat bojového umění, takzvané bendingu. Dále je svět seriálu rozdělen na Vodní kmeny (Water tribes), Království Země (Earth Kingdom), Vzdušné nomády (Air Nomands) a Národ ohně (Fire naton). Poslední zmíněný národ vede už sto let válku proti ostatním národům. Vítězství je konečně téměř na dosah a jediný, kdo může obnovit mír a nastolit rovnováhu je Avatar, který se neustále převtěluje do vládců všech čtyř živlů, most mezi lidmi a světem duchů. Jenomže současná inkarnace je pouze dvanáctiletý chlapec Aang, který je poslední žijící vzdušný nomád. Právě on má před sebou dlouhou cestu, aby se stal plnohodnotným Avatarem a aby mohl porazit pána ohně Ozaie.

Na známém portále o filmové databázi má Avatar: Legenda o Aangovi 85%, což ho řadí na 137. nejlepší seriál a 171. nejoblíbenější. Na zahraničním a více využívaným portále IMDB má dokonce hodnocení 9,2! Určitě se jedná o kvalitní animovaný seriál.

Seriál vychází každý pracovní večer od 20:55 na televizní stanici Nickelodeon.

Online se můžete podívat na portále www.zkouknito.cz , přímý link zde:

http://www.zkouknito.cz/video_109930_avatar-legenda-o-cz

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů