Celkem žhavá fantasy

Vložil: Nell22 dne leden 21, 2016

3

2

1437


Kategorie: Knihy a časopisy

Fantasy je prostě skvělé. A když je okořeněné trochou sexu? No, to je pak ještě mnohem lepší! V knihách L. K. Hamillton je ho víc než dost, stejně jako kouzel a intrik. Její knihy už asi většina z vás zná, ale stejně. :) Pro ty co nevědí o co jde, bych chtěla trošku představit sérii o Merry Gentry, princezně temných fae a možné dědičce jejich království.

Merry je krásná (Jak jinak?) a chytrá. (Bylo by smutné, kdyby hlavní hrdinka moc rozumu nepobrala.) Naneštěstí pro ni, není čistokrevná fae. To jí už od malička působilo velké problémy a její dětství tak nebylo příliš šťastné. Jistě, ti kdo ji milují, ji milují přesně takovou jaká je, bohužel láska ve dvorní politice nikdy nehrála velkou roli. A tak se Merry protlouká jak může. Snaží se přežít a taky co nejrychleji otěhotnět, protože pokud se jí to podaří stane se královnou temného království. V opačném případě se králem stane její bratranec Cel a Merry s největší pravděpodobností zemře. A tady se dostáváme k té zajímavé části... :-D ... Merryina teta, královna Vzduchu a Temnoty propůjčila Merry několik mužů ze své osobní stráže, aby se stali jejími milenci. Ten se kterým Merry otěhotní se stane králem. A že si má princezna z čeho vybírat! Můžeme jen závidět. :) 

Ale nebojte se, i když by to asi ani moc nevadilo, nejde tu jen o sex. :-D Příběh je poutavý, plný kliček a překvapení a bude vás držet od začátku do konce. 

Víc už asi psát nebudu, ať si každý udělá svůj názor. :) Přeji příjemnou zábavu!!! 

...
Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (2)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů


0

January 22, 2016, 3:46 am

Nell22 napsal:

Hele to ještě ne. :) Děkuju za tip :)

0

January 21, 2016, 7:24 pm

Silvius napsal:

Četla jsi kousnutí páteční noci? serie upíři z chickega docela dobrý