Zdravím lidi co tu ještě chodí.Jak byla tato stránka založena byla podle mě úspěšná.Bylo tu plno lidí a příspěvků.Po čase jsem tu přestal chodit a když jsem se po pár měsících podíval poznal jsem bídný stav stránky.Web je dobře udělaný s dobrým tématem tak nevím kde je problém.Prosil by jsem o vyjádření lidí a zakladatelů jak tuto situaci vyřešit.

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (4)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů


0

July 25, 2017, 11:25 pm

Martin napsal:

Zdravím, bohužel to zatím nesplnilo má očekávání, ale počítám, že v budoucnu to zase rozjedu. Není to ale jen tak, stojí to čas a peníze.

0

February 5, 2017, 12:58 pm

Slávek96 napsal:

Omlouvám se za mou dosavadní neúčast, ale z jistých nejmenovaných důvodů jsem musel omezit přístup. Teď se vynasnažím tu být alespoň častěji aktivní.

2

January 26, 2017, 3:07 pm

theodorsik napsal:

Zakladatel stránky byl ze začátku velice aktivní, (měl jsem tu jedny z nejlépe hodnocených věcí po založení stránky, takže jsem s ním /nimi?/ na facebooku celkem dost komunikoval, ale když jsem pak na začátku léta něco potřeboval, zpráva už nebyla zobrazena a asi před měsícem jsem se pokoušel o další kontakt, opět neúspěšně. Podle mého názoru je to znamení, že vedení stránky projekt asi opustilo? Bohužel, bylo to tu super....

0

January 25, 2017, 6:12 pm

Marsyas napsal:

Možná je to tím že je veliká konkurence, na internetu je spoustu stránek s podobnou tématikou. Upřímně celkem mě mrzí že lidé co sem přispívali měli pár stovek zobrazení i přes svojí snahu plodit zajímavé příběhy. Nevím jak k tomu přistupují zakladatelé, ale ze začátku úspěšná propagace fungovala přes FB stránku a v současné době je tam nulová aktivita. Web jako takový je dobře udělaný a rozdělený do rubrik takže si každý snadno najde co chce. Upřímně nevím co by tomu mohlo pomoci.