Černá magie: Jak proklít

Vložil: Autor dne říjen 28, 2015

2

1

12763


Kategorie: Zajímavosti

Nemáte někoho rádi a chtěli byste, aby se mu něco stalo, nepodařil den nebo něco zkazil? Možná taková cesta je, ale zda je pravdivá a skutečná, to se říct nedá. Otázkou je, jestli existuje nějaká temná magie. Taky byste měli myslet na přísloví "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.", které neberte na lehkou váhu. Podíváme se na dva způsoby, jak někoho proklít.

 

První způsob: Prokletí myšlenkou

Myšlenka je zajímavý způsob, můžete tím vyvolat člověku smůlu nebo ho i zabít. Uděláte to tak, že si budete opakovat jeho blízké vlastnosti, tzn. jméno, bydliště nebo třídu. Další myšlenkou může být neustálé vybavování tváře osoby a toho, co ji chcete udělat. Pozor na to, tyto metody nemusí fungovat nebo se můžou dít třeba i za pár let.

 

Druhý způsob: Prokletí pohledem

Temný pohled je těžký na naučení, jedná se o posílání temné magie z těla do těla. Tohle se může i pokazit a pokletí se dá poslat do svého blízkého. Jde o to, že pohledem vyjádříte vlnu destruktivní negativní energie na oběť, tím ji můžete poškádlit, ale i zabít.

 

Proklínání je zajímavé téma, ale není to schopnost, která by se měla praktikovat, proto ji nedoporučuji dělat.

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (1)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů


0

December 24, 2017, 12:25 pm

tomas napsal:

Nechci někoho zabít ale jen ublížit jak oni mě chci to jen o platit te osobě a moc si to přeji ale nevím jak mám udělat chtěl bych se naučit černou a bílou magie a hlavně woodu