Fantasy music

Vložil: Autor dne říjen 26, 2015

1

0

989


Kategorie: Videa

Fantasy music

Fantasy hudba se nejčastěji objevuje ve filmech nebo hrách. Hlavním úkolem hudby je vylepšit atmosféru. Více zaujmout a oslnit diváka. Na youtube jsou zveřejněný i víc jak dvou hodinové tracklisty, které si můžete pustit při surfování na internetu, pojídání dobrého jídla, čtení knihy nebo relaxování. Já nejčastěji volím čtvrtou variantu.

 

Začneme písní z traileru Assassin's Creed: Unity. Autorkou je mladá a velice talentovaná zpěvačka Lorde. Při prvním poslechu si oblíbíte rytmus a chcete to slyšet víc a víc.

https://www.youtube.com/watch?v=WwGNPtBX7Nk

 

„Jsi volný. Zase se jednou setkáme. Ale ne hned.. ne hned.“ Legendární hláška z filmu Gladiator. Ještě víc legendárnější soundtrack, který byl použit. Film je radost vidět a vždy zahřeje u srdíčka.

https://www.youtube.com/watch?v=vHAvjaHtlMA

 

Nesmí zde chybět music ze seriálu Naruto. Ovšem trošku upravený podle talentované slečny Taylor Davis. I přes to, že originál je parádní, tak přeci jenom tahle verze má své osobité kouzlo.

https://www.youtube.com/watch?v=mF3DCa4TbD0

 

Pán prstenů a píseň z kraje, úchvatné. To je přesně soundtrack, který dokáže zvednout úsměv na tváři. Při pomyšlení nad krajinou Nového Zélandu a písně, naskakuje husí kůže.

https://www.youtube.com/watch?v=p3rX5OwOBS4

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů