Groot, Ygritte a Frodo proti zlu

Vložil: BatLord dne leden 12, 2016

1

0

1097


Kategorie: Filmy a seriály

Na podzim letošního roku navštívil naše kina fantasy film Poslední lovec čarodejnic. Jak už název napovídá, bude se jednat o příběh posledního člena z kultu lovců čarodejnic. Ti ostatní padli už před pár stoletími, během pokusu o zabití nejmocnější z čarodějnic. Tím vyvoleným není nikdo jiný než Vin Diesel, který je tak trochu nesmrtelný. Ale zlo se vrátí. To zlo přeci dělá.

I když je celkem jasné jak vše dopadne, nic nebrání tomu si film dosyta užít. Ať už se jedná o minulost, přítomnost nebo sny. Vše je vizuálně velmi pěkné. Příběh sám je pro někoho možná jen další variací na něco, ale upřímně co není. Zato různé bytosti, čarodejnice, stvůry a veškerá havěť ve filmu má v sobě alespoň kapku originality. I když třeba jen malou. 

Vin Diesel hraje svojí typickou roli namakaného ničitele věcí. A k tomu se přidává známý hobit Elijah Wood, "You know nothing, Jon Snow" Rose Leslie a v roli mentora/přítele Michael Caine.

Celkově na mě snímek působil celistvě, vyloženě hluchých míst jsem si nevšiml. Od jedné věci hezky k druhé. Rozhodně v tom ale nejde hledat nic hlubokého. Jedná se zkrátka o film, u kterého se nemusí přemýšlet. Hlubší podtext nebo nějaké poselství by se hledalo velmi těžko. 5/10

 

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů