Harry Potter: Dorty

Vložil: alibaba dne říjen 30, 2015

1

0

3453


Kategorie: Zajímavosti

Ukážeme si pár obrázků dortů, které jsou krásně provedené a stylové. Chcete z lásky dát svému blízkému, který má rád Harryho Pottera. Není to těžké, můžete si dort zakoupit nejlépe u soukromých cukrářek, většinou pečení berou jako koníček a cenově jsou na tom mnohem lépe než v cukrářství.Dort ve stylu otevřené knihy, na které jsou položeny důležité věci, bez kterých by Harry Potter nebyl. Najdeme zlatonku, moudrý klobouk, šála v barvách Nebelvíru, brýle a hůlka Harryho. Dort je z portálu „Ježkovy Dorty“.

 

Dort ve stylových temnějších barvách. Není moc nad čím přemýšlet -dort je ve stylu knihy Harry Potter: Princ dvojí krve.

Samotný moudrý klobouk, šálu v barvách Nebelvíru a nebylo by to ono bez čarovné hůlky. Autorkem je soukromá cukrářka Simona751, která na svých stránkách má hromadu dalších krásných výtvorů

 

Nyní obrovské a kouzelné místo, kde se všechno nejen kolem Harryho Pottera začlo dít. Samotné Bradavice, vskutku krásný dort, který nebude nejlevnější, protože tohle udělat.. klobouk dolů.

 

Nejznámější hra na koštěti v celých Bradavicích - famfrpál. Hřiště, na kterém se tato úžasná hra hraje.

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů