Himouto! Umaru-chan

Vložil: Vito dne leden 26, 2016

1

0

1368


Kategorie: Anime a komiksy

Může být příběh líné dívky, která celé dny sedí pouze u mangy a u počítačových her vůbec zábavný? Ač to může znít divně, tak definitivně ano!

Nové, nedávno dokončené anime Himouto! Umaru-chan je dílo známého studia Doga Kobo. Příběh se točí kolem mladé studentky Umaru, která žije v bytu se svými křečky a se svým bratrem Taiheiem. Ten již nějakou dobu pracuje a velmi se mu nezdařila společná idea žití se svou sestrou. Je prakticky nucen se o svou sestru starat jako o malé dítě. Umaru je totiž nejrozmazlenější, nejlínější osoba, která jí pouze fastfoodové předměty a její nejoblíbeněší pití je Cola. Svůj volný čas tráví hraním her, sledováním anime a čtením mangy. A nebo zkrátka jenom spí. Ale takhle ji zná pouze její bratr. Jak je to možné? Umaru se totiž mezi ostatními lidmi mění na krásnou, inteligentní dívku, které manga nic moc neříká a má ráda básně a jenom tu nejvyšší literaturu. Vyniká ve škole ve všem. Testy má vždy na 100% a ve sportech je extrémně talentovaná. Po škole se rozloučí se svými kamarádkami a hned, jak se po ní zavřou dveře od bytu...však víte, co následuje. Umaru si nasadí svou typickou křeččí mikinu a opět se mění do tzv. Himouto (malá sestra).

Anime má 12 dílů a díly na sebe nijak příliš nenavazují. Každý díl má svůj vlastní krátký příběh.

Anime přetéká legrací a hodně často referuje na známé anime a manga značky. Je to úžasné anime a dle mě se u něj bude smíchy za břicho držet nejeden člověk.

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů