Hra o Trůny - 3. epizoda - preview

Vložil: Therraner dne květen 8, 2016

3

1

1658


Kategorie: Novinky

POZOR! V komentářích a ve článku sem ohou objevovat spoilery! Důrazně doporučuji neklikat, pokud nemáte shlédnuté všechny předchozí epizody!

Jak jistě víte, dnes má premiéru již třetí epizoda šesté série GoT. Dle preview nás čeká pohled do minulosti pod Tower of Joy, kam právě doráží Ned Stark pro svou nebohou sestru Lyannu. Co myslíte? Potvrdí se teorie R+L= J?

Jaký dar dostane náš proslulý chovatel psů Ramsay? Bude to jeho Reek alias nebohý Theon Greyjoy? Či snad jeden z živých Starků?

Popraví oživený Jon své katy z Noční hlídky? Chcete vidět Jona, jak hraje fotbal s Ollyho hlavou?

A co Tyrion a draci? Dočkáme se jejich dalšího střetu?

Diskutovat můžete dole v komentářích. 

...
Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (1)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů


0

May 8, 2016, 7:26 pm

Therraner napsal:

Mnou odhadovaný vývoj: Lyanna je skutečně matkou Jona Sněha a tím se náš Lord Velitel stává následníkem trůnu. A obávám se, že Ramsaymu přivedou Rickona, protože zástavy dorazivších vojáků patří Umberům... pokud na cestě nepotkali Theona, bude to takřka jistě Rickon a Shaggydog. Daenerys nás bude i nadále trochu nudit, ale mohl by se pro ní zastavit Drogon... když ne hned tak v budoucnu, Tyrion by se možná mohl konečně setkat s novou rudou kněžkou v Meereenu. A dlouho jsme neviděli White Walkery :) tak alespoň minutka jejich mrazivého mlčení by se hodila :)