Hunger Games: Online ke shlédnutí

Vložil: alibaba dne listopad 2, 2015

3

0

3722


Kategorie: Filmy a seriály

Filmové Hunger Games tvoří celkem 4 díly. Hunger Games, Hunger Games: Vražedná pomsta a Hunger Games: Síla vzdoru je rozdělena na 2 části.

Hunger Games 2012

První díl je o pořádaných Hladových hrách, které pořádá hlavní město. Svět je rozdělen na 2 části, jedna je chudá a druhá je luxusní. Chudá část je rozdělená do tzv. krajů. Pro Hladové hry jsou vybráni z každého kraje 2 lidé, kteří budou reprezentovat svůj „rod“ v soutěži na život a na smrt. Vyhrát může pouze jeden. Příběh je především o hlavní hrdince Katniss Everdeen a o partnerovi Peeta.

http://onlinefilmyzdarma.eu/film.php?nazevf=Hunger_Games

Hunger Games: Vražedná pomsta 2013

V tomhle díle jsou především oslavy vítězství dvojice Katniss a Peeta. Objíždí všechny kraje, hlavní město a podobně, oslavují. Během tohoto "turné" Katniss vycítí, že se neodvratně schyluje k revoluci. Vypukne vzpoura a najednou Katniss musí být zlikvidována. Hladové hry jsou opět vyhlášeny a Katniss společně s Peetem se vrací do boje o život.

http://sledujufilmy.cz/film/hunger-games-vrazedna-pomsta-2013/4178/

Hunger Games: Síla vzdoru: 1. Část 2014

Katnis přežila i svůj druhý masakr ve hrách a prožívá nejtěžší období svého života. Hlavní město srovnalo dvanáctý kraj (kraj od Katniss a Peeta) se zemí. Zahynuly tisíce lidí a Peeta Mellark, její partner zůstal v rukou nepřátel. Vypukne obrovská válka, ve které působí i třináctý kraj, o kterém se nevědělo. Je to boj s dobrem a zlem.

http://onlinefilmyzdarma.eu/film.php?nazevf=491_hunger_games__sila_vzdoru_1_cast

Hunger Games: Síla vzdoru: 2. Část 2015

V poslední kapitole nejde jen o přežití, ale boj o svobodu. Skupina nejbližší přátel Gal, Finnick a Peety v čele s Katniss vyráží do boje o svobodu. Jednozka z 13. kraje se vydává na misi, která má vše uzavřít. Tím je zničit nenáviděného prezidenta a skončit s tyranií. Na Katnis ale čeká mnohem těžší soupeři, než byli v Hladových hrách.

https://www.youtube.com/watch?v=KmYNkasYthg

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů