Planeta Země, třetí planeta Sluneční soustavy v galaxii Mléčná dráha a jediná planeta této galaxie, které byl dán dar života si žila dál tím svým nudným a nezáživným životem. Ale některé Staré civilizace tušili, že se brzi stane něco strašného.  Atlanďané obyvatelé bájné Atlantidyzjistili pravdu o tom všem a řikali jim Poselstvo. Asi půl roku po zjištění zmizeli i s celím svým kontinentem. Aztékové, Toltékové, Egypťané, Řekové a další kteří následovali jejich cestu je nazývali Bohové.

Tady se to rozděluje, co je vlastně Bůh, pro lidi v těhle dobách bylo Bohem vše co vládlo velkou energetickou silou, mnohdy i pro obyčejné oko nevnímaje. Prvotní z těchto bohů se raději nazývaly vznešeným lidem z Archosu. Kde byste Archos na tomto světě hledali? To nemám ani ponětí, neboť neexistovali k němu žádné mapy ,ba ani ta by vám nepomohla, neboť se nacházel mimo prostor a obyčejnou realitu. Nejmocnější z nich se jmenoval Amon-Rae, jeho stoupenci pak Isis, Osiris, Anubis, Adagard, Helios, Nix, Eset, Luna a Eos. V pravém smyslu těchto deset mělo naučit lidi vyššímu principu, jenžeti raději válčili a tak se jeden z Archanských otočil proti zbytku.

Jistě kdo jiný by toho byl schopný než pán teroru a utrpení lord Adagard Apok, který do své pomsty zahrnul i Anubise, Nix a Eset. Již dlouho vídaval na Amonově krku přívěšek se Slunečním kamenem. Adagard však po tajno vyrobil přívěšek s elbaitem. Těmto přívěškům se začalo říkat přívěšek světla a stínů. To už ale Archanové dávno opustili Zemi, neboť po časech zjistili že maěl Adagard pravdu.  Samé války. Lidé Země se nedali poučit. Na místě, které nazvali Ignit se rozešli každý svou cestou a někteří zakladali další časoprostorové reality, které vzešli pod novými názvy jako dimenze. Eos zařídila aby Ignit fungoval jako svět, který nezná hranic a zdejší rasy si budou pomáhat při konfliktech. Všichni ze strany světla se usídlili v chrámovém městečku, které nechal postavit Helios. Ono městečko se jmenovalo Aqapolis a chrám v něm pak nesl název Chrám Osudu.

...
Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů