Něco by se mělo vrátit.

Vložil: OlčaKarlos dne červenec 2, 2019

1

0

230


Kategorie: Volná diskuze a nezařazené

Nazdárek všichni,

Asi se divíte, že jsem vůbec někdo něco přidává. Já osobně se taky divím. Ale proč se tomu my, těch pár, kterých si tohle čte, vůbec něčemu divíme?? 

Odpověď je jasná. Dost se na tenhle web pozapomnělo. Tak to bylo i u mě. Přes všechno učení a školu jsem neměla čas a zapomněla jsem. Osmička už je ale v čudu. Stejně tak i devítka a přijímačky na střední. Teď jsou chvíli prázdniny, takže jsem si kreslila housle a relaxovala. Má to být pro jednu moji kamarádku. Dost se mi ty housle líbily a chtěla jsem si je okopírovat, ale nemáme tak velkou kopírku. Tak jsem si řekla, že si je aspoň vyfotím. Takhle jsem si teda vzpomněla, že jsem fotila obrázky dřív sem. No a už to jelo. Zapnout počítač trvá jen chvilku. Našla jsem si fantasy web a jediné, co mě v té chvíli přišlo na mysl bylo zklamání.

Nic moc změn tu od mé poslední návštěvy nebylo. A to jsem tu nebyla sakra dlouho. Jen pár příspěvků. A toť vše. Tento web spadl z pěkně vysokého útesu, ale pořád je tu naděje že se vyškrábe zpátky na vrchol, když mu jeho uživatelé hodí lano. 

Vímže tohle trochu pošetilé a možná i naivní, ale chtěla bych vyzvat členy, aby zase zapojili svou fantasii a začali znovu navštěvovat Fantasy web. Dávali sem své výtvory, nebo to, co někde viděli či slyšeli ve fantasy žánru. Zkrátka cokoliv. Bylo by moc fajn, kdyby jste tuhle pošetilou výzvu přijali. To je však samozřejmě na vás lidi. Hodíte lano a budete držet?

...
Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů