Timewalking Event Cataclysm - World of Warcraft

Vložil: Therraner dne leden 27, 2016

2

0

1297


Kategorie: Hry

Po týdnu nám Blizzard opět změnil náš týdenní úkol. Nyní se vyprávíme do dob dávno minulých s eventem timewalking, který nám umožní zažít těžké dungeony datadisku Cataclysm v celé jejich nádheře. V garrisonu nezapomeňte vzít quest A Shattered Path Through Time, jehož splnění vám vynese jeden bonusový Seal of Inevitable Fate, 500 valor pointů použitelných pro upgrade vaší výzbroje a předmět, který se změní v náhodný kus zbroje či zbraň z raidu Hellfire Citadel.

A jaké jsou výhody? Kus výzbroje, trocha zábavy a hlavně - šance na získání hned tří epických mountů! První z nich - Volcanic Stone Drake padá z druhého bosse v dungeonu Stonecore. Následně Drake of the North Wind padá v instanci Vorrtex Pinacle, rovněž z druhého bosse. A poslední, snad nejkrásnější - Infinite Timereaver, může skončit ve vašem batohu po zabití KAŽDÉHO bosse z kteréhokoliv timewalking dungeonu. 

Za timewarped badges padající z každého bosse můžete následně zakoupit úvodní gear pro své alty, či hračku, která přivolá vizi nebezpečného Deathwinga.

A to už se za trochu té námahy vyplatí ne?

... ... ...
Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů