Toulky stínem - povídky

Vložil: MizriAbaer dne duben 12, 2016

2

0

1374


Kategorie: Novinky

Toulky stínem - povídky jsou prvotinou autora Daniela Galuszky, studenta žurnalistiky, který se aktivně podílí na fungování webu HoupaciOsel.cz a je zakládajícím členem a dramaturgem ve společnosti RealFiction z. s., která se zabývá vzděláváním veřejnosti skrze roleplay her. Tato prvotina slouží jako nástin k dalším fantasy románům ze světa Toulek stínem. Nyní se autor snaží o vydání těchto povídek prostřednictvím projektu na startovači.

Samotné povídky jsou souhrnem několika krátkých textů zachycujících ve stručnosti útržky ze života prostých lidí, aby tak sloužily jako první náhled do tradic a obyčejů Toulek stínem. Povídky jsou roztřízeny podle původu na příběhy Orleánské, Císařské a Vlaanderenské. Ke knize jsou přiloženy také čtyři mapy, díky kterým se čtenář více ponoří do tohoto fantasy světa. Vyprávění putuje z tichých a tajemných převorství na bitevní pole posetá mrtvými těly, až do lesů, kde je pánem příroda a největším nepřítelem člověka jeho vlastní strach. To je svět Toulek stínem, kde z pekla vylézají čerti, aby soužili zlé lidi a kde chrámoví rytíři stráží archívy moudrých učenců.  V knize naleznete krom povídek i několik pojednání dovysvětlujících pozadí příběhů.

Pokud byste se chtěli o knize dozvědet víc popř. si ji rovnou zakoupit, tak máte jedinečnou možnost na https://www.startovac.cz/projekty/toulky-stinem-povidky/ 

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů