Warhammer 40 000: Eternal Crusade

Vložil: Dorreah dne únor 1, 2016

2

0

1384


Kategorie: Hry

Games Workshop s podporou firmy Behaviour Internactive připravují další herní počin s názvem Warhammer 40 000: Eternal Crusade. Hra bude s velkou pravděpodobností spadat pod žánr MMOFPS založené zejména na PvP systému. Jak už název napovídá, vše bude probíhat v krutém a neustále bojechtivém světě Warhammeru, kde mír je asi tak vzácný jako gramotnost na základních školách.

Tak jako ve všech správných MMO, si můžete vybrat rasu, za jakou chcete hrát. Každá z nich má vlastní schopnosti, zbraně a svoji historii. Konkrétně se bude jednat o Space Marines, Chaos Space Marines, Orks, Eldars a The Tyranids. Pro fanoušky světa Warhammeru jsou tyto frakce známé a tedy je větší pravděpodobnost většího prožitku ze hry.

Samotná hra je ještě ve vývoji, ale je zpřístupněna closed alpha verze hry, do které se můžete dostat i VY. Správně, za peníze. Hra je dostupná jak přes hlavní webstránky hry, tak i teď nově přes herní portál Steam. Jelikož jsem velký fanoušek světa Warhammeru, tak tato hra bude, dle mého názoru, určitě jedna z nejlepších počinů ze série W40K.

Další informace jsou k nalezení na oficiálních webových stránkách hry, kde se také pravidelně objevují novinky z vývoje hry jak ve formě různých článků, tak i v developerských live streamech. 

https://www.eternalcrusade.com/

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů