World of Warcraft: Connect

Vložil: Autor dne říjen 28, 2015

1

0

719


Kategorie: Hry

Hledáte nějakou hru a nejradši byste investovali svůj čas do World of Warcraft, ale nevíte jak? Ukážeme si, jaké jsou zásadní kroky pro úspěch. Jestli jste člověk, který nikdy nehrál WoW nebo jakoukoliv MMORPG hru, je lepší začít na českých serverech. Návod „Jak se připojit“ je obvykle na stránkách serveru.

 

Nejprve si musíte vybrat, jaký typ hry chcete hrát, jsou různé -  Vanilla, The Burgning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm nebo Warlords of Draenor, ale poslední zmíněný je pouze oficiální verze.

Nejlepší zdarma cz/sk server je Twinstar, ten na webu nabízí, jak hru nainstalovat. Při instalaci byste se měli rozhodnout, jakou stranu, rasu a charakter si vyberete. S tímhle vám nejvíce pomůže youtube, kde jsou charaktery vysvětleny. Po nějaké době hraní můžete přejít na oficiální server, který není zdarma, ale nabízí plno výhodných věcí. Je to velká aktivita nebo žádné chyby ve hře.

 

V případě, že se vyskytnete v nouzi, kdy něco nevíte, nejlepší cestou bude použití Google nebo oslovení nějakého zkušeného hráče či kamaráda. Samotní hráči, kteří WoW hrají, většinou jsou ochotni vám pomoci.

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů