World of Warcraft: CZ/SK servery

Vložil: Autor dne říjen 28, 2015

1

0

1868


Kategorie: Hry

Českých WoW serverů je dost, ale ne všechny můžou být kvalitní, aktivní a nejlépe bez bugů (chyby ve hře), to jsou tři nejdůležitější vlastnosti, které by každý Warcraftový server měl mít. Wowkařské portály pro naší komunitu fungují především pro naučení, tzn. zařazení do fantasy světa, poznání své oblíbené rasy, ale nejprve musíte vybrat stranu - aliance nebo horda, poté jsou rasy. V Alianci jsou worgeni, draeneiové, gnomové, trpaslíci, lidé a noční elfové. Další stranou je horda, v té jsou rasy jako goblini, blood elfové, nemrtví, taureni, orkové a trollové. Po nějaké hrací době, kdy si myslíte, že hru skutečně ovládáte a rozumíte ji, můžete (ale nemusíte) přejít do vyšší generace hráčů. Tím je oficiální server, který sice není zdarma, ale zažijete okamžiky s lidmi, kteří jsou skutečnými milovníky této počítačové hry.

Kdybychom měli hledat nejlepší cz/sk WoW před rokem, určitě bychom našli delší seznam výborných serverů než teď. Dnes je tomu úplně jinak, plno jich přestalo fungovat, lidé přestali hrát a admini se o to nestarali.

Kontaktoval jsem několik svých přátel, kteří Wowkem doslova žijí a hrají jej denně.
Nejlepší server? – TwinStar!

Má otázka byla - jaké jsou nejlepší cz/sk portály? Všichni se shodli, že v současnosti naší komunitě vévodí Twinstar, což je server, který působí už dlouhou dobu, má dobrou pověst a může se alespoň trošku rovnat s oficiálním serverem.

Denně tam hraje přes 3000 hráčů, to je opravdu důstojná aktivita, komunita je příjemná a pokud můžou, poradí.
Za zmínku by mohl stát iCe online, který ještě nedávno konkuroval Twinstaru, ale nedostatečně, možná, že hlavním důvodem fiaska iCe Online je přechod hráčů na Twin.

Líbí se Vám tento příspěvek? Sdílejte jej mezi své přátele:

Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů