Barney

Barney

220 points

Členem od: October 28, 2015

Batman: Dorty

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

2

0

4746


Kategorie: Zajímavosti

Bruce Wayne je bohatý chlapík, ale má nevšední schopnosti, je superhrdina Batman, který chrání své město Gotham City. Hledá vrahy, zloděje a další „hrdiny“, kteří konají pravý opak činnosti Batmana – zlo.Krásně provedený dort, vystihující úžasně dobrodružné město Gotham City. Na vrcholu dortu je jistě žlutočerný znak Batmana, vskutku kreativní.

 

 

Dort v tradičních barvách Batmana - žlutá a černá. Nahoře se vyskytuje černá a temná "kára" Bruceho Wayna.

 

Zábavný dort, který je v za

Zobrazit více

Harry Potter: Dorty

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

1

0

4837


Kategorie: Zajímavosti

Ukážeme si pár obrázků dortů, které jsou krásně provedené a stylové. Chcete z lásky dát svému blízkému, který má rád Harryho Pottera. Není to těžké, můžete si dort zakoupit nejlépe u soukromých cukrářek, většinou pečení berou jako koníček a cenově jsou na tom mnohem lépe než v cukrářství.Dort ve stylu otevřené knihy, na které jsou položeny důležité věci, bez kterých by Harry Potter nebyl. Najdeme zlatonku, moudrý klobouk, šála v barvách Nebelvíru, brýle a hůlka Harryho. Dort je z portálu „Je

Zobrazit více

Anime Manga

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

1

0

1160


Kategorie: Anime a komiksy

Anime je označení animovaných seriálů nebo filmů, jsou kresleny právě stylem manga. Anime pochází z Japonska, kde je dosud nejrozšířenější ve světě. Původ slova anime je ve francouzštině, ve slově dessin animé.

 

Manga je japonský styl malby či kresby, pochází z původního japonského umění. Charakteristika pro tento typ malování jsou sebejisté tahy, čisté linky, méně barevných přechodů, z detailů velké výrazně vykreslené oči a malý špičatý nos.

 

Manga holka

 

 

Manga Sasuke

 

Anime

Zobrazit více

Harry Potter: Kostým na maškarní

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

2

0

2451


Kategorie: Cosplay

Hledáte vhodný kostým pro Vás nebo vaše dítě, které se chce zúčastnit maškarního plesu jako malý kouzelný talent Harry Potter. Existuje mnoho fantasy obchodů, které tyto kostýmy nabízí. Další možností může být vyrobení svého vlastního. Můžete koupit i přímo masky svých vybraných hrdinů. Ukážeme si pár takových kostýmů.

Mladý Harry Potter

Maska Voldemorta – budí opravdu strach

Skřítek Dobby

Pošukovo oko

Pravá Harryho hůlka

Zobrazit více

Harry Potter: Obrázky

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

2

0

2322


Kategorie: Zajímavosti

Ukážeme si pár obrázků, které jsou součásti legendární série Harry Potter.

 

Velice fascinující obrázek, který ukazuje vývoj nejdůležitějších herců série. Největší wow efekt vyvolává herec Matthew Lewise (Neville), který se za ty roky dost změnil.

 

Nejdůležitější trio celé série – Ron Weasley, Harry Potter a Hermiona Grangerová.

 

Zajímali jste se někdy o to, jak vypadá ve skutečnosti herec postavy Voldemort? Vskutku je to normální člověk a dokonce vypadá jako sympaťák.

 

Ještě pá

Zobrazit více

Fantasy tapety na plochu

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

2

0

3352


Kategorie: Zajímavosti

Hledáte tapetu na plochu, která má fantasy prvky a bude dokonale zdobit váš monitor? Našel jsem pár obrázků, které vyvolávají dobrý pocit, nadšení a jsou dobrým kandidátem pro důležitou ozdobu vaší plochy.

http://images8.alphacoders.com/542/542508.jpg

Wallpaper ze hry Zaklínač, respektive Geralt z Rivie, který budí strach. Trošku krve a temnoty nikdy neuškodí, dodává to větší efekt.

 

http://freedwallpaper.com/wp-content/uploads/2015/05/Fantasy-fantasy-32624354-1920-1080.jpg

Nyní něco a

Zobrazit více

Fantasy obrázky: Draci

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

3

0

2545


Kategorie: Fan art, obrázky

Draci jsou tvorové, kteří jsou obvykle spojováni s hadími nebo ještěřími znaky. Objevují se v různých pověstech, pohádkách nebo povídkách. Draci umí létat, většinou mají více hlav nebo více ocasů.

 

Jeden ze tří draků ze seriálu Hra o trůny, vlastní je Daenerys za bouře zrozená (na obrázku). Knižní i seriálové fantasy dobrodružství, které sklízí obrovský úspěch.

 

Spící a zasypaný zlatem, to je Šmak! Z filmové trilogie Hobit. V současnosti jeden z nejznámějších draků, největší Šmakova sl

Zobrazit více

Stephen King: Ocenění 2015

Vložil: Barney dne říjen 28, 2015

1

0

872


Kategorie: Novinky

Stephen King je jedním z deseti umělců, kteří v roce 2015 získali ocenění National Medal of Arts, tedy nejvyšší ocenění daných umělců. Dne 10. září letošního roku sám prezident USA Barrack Obama odměnil Stephena Kinga cenou ve východní místnosti Bílého domu.

 

Oznámení z Bílého domu: "Jeden z nejpopularnějších a nejvýtvarnějších spisovatelů dnešní doby - King získává cenu díky svého pozoruhodného vyprávění se svou ostrou analýzou lidské přirozenosti."

 

Obama řekl: „Jeho práce s horory, napě

... Zobrazit více