Therraner

Therraner

239 points

Členem od: January 4, 2016

Cosplay Making: High Exarch Turalyon - Sword of Lothar

Vložil: Therraner dne únor 24, 2018

2

0

760


Kategorie: Cosplay

 Ukázka práce na Turalyonovi, se kterým půjdu v květnu do hlavní cosplay soutěže na Animefestu 2018.

Víc fotek z progressu na stránce: Therraner

...
Zobrazit více

Hra o Trůny - 3. epizoda - preview

Vložil: Therraner dne květen 8, 2016

3

1

1658


Kategorie: Novinky

POZOR! V komentářích a ve článku sem ohou objevovat spoilery! Důrazně doporučuji neklikat, pokud nemáte shlédnuté všechny předchozí epizody!

Jak jistě víte, dnes má premiéru již třetí epizoda šesté série GoT. Dle preview nás čeká pohled do minulosti pod Tower of Joy, kam právě doráží Ned Stark pro svou nebohou sestru Lyannu. Co myslíte? Potvrdí se teorie R+L= J?

Jaký dar dostane náš proslulý chovatel psů Ramsay? Bude to jeho Reek alias nebohý Theon Greyjoy? Či snad jeden z živých Starků?

Popraví ož

...
Zobrazit více

Warcraft film - kino v kostýmu!

Vložil: Therraner dne květen 8, 2016

3

1

2911


Kategorie: Filmy a seriály

Jak jistě víte, premiéra Warcraft filmu se blíží každým okamžikem! Fanouškovská stránka WoWfan.cz pořádá speciální akci pro všechny fanoušky Warcraftu. Dne 10. června se Premiere Cinema v OC Hostivař uskuteční několik promítání tohoho snímku. Desítky lidí přijdou v kostýmech (včetně mě) a vy, fanoušci tak budete mít neopakovatelnou šanci zažít kino tak, jak jste jej doposud nezažili!

Dnes večer byli spuštěny rezervace na další kinosály.

http://warcraft.kinovkostymu.cz/

... Zobrazit více

Whispers of the Old Gods

Vložil: Therraner dne duben 29, 2016

2

0

1499


Kategorie: Hry

Nové rozšíření hry Hearthstone: Heroes of Warcraft je již hratelné.

Když před dvěma lety Blizzard udělal krok do neznáma a vytvořil svoji první karetní hru, mnozí pochybovali o jejím úspěchu. A přece jen roky plynou a Hearthstone je jednou z nejhranějších her světa. Whispers of the Old Gods je v pořadí již třetím rozšířením původní hry, které vám umožní sbírat nové kartičky s tématem Starých bohů - mocných netvorů, kteří vedou svoji válku proti všemu živému.

Novinkou je možnost získat první legend

...
Zobrazit více

Chudák Harry

Vložil: Therraner dne únor 11, 2016

3

0

1704


Kategorie: Zábava

Toto je Harry.

Harry odešel z Bradavic před dokončením sedmi let povinné docházky.

Harry teď pracuje jako ostraha v supermarketu.

Neodcházejte ze školy, nebuďte jako Harry!

...

Cosplay návody

Vložil: Therraner dne únor 5, 2016

5

1

2652


Kategorie: Cosplay

Toužíte vytvářet cosplaye, ale nevíte jak na to? Tutoriály na youtube vám připadají příliš složité? Pokud patříte mezi tyto jedince, mohu vám doporučit knihy známé cosplayerky Kamui. Tato cosplayerka vytvořila jednoduché a přesné návody pro začátečníky i pokročilé. V jejích knihách se dočtete o tvorbě zbrojí, zbraní, světel pro své cosplaye a mnoho dalšího. Pokud je chcete mít ve své knihovně fyzicky, zaplatíte v přepočtu 20 dolarů za kus. Pokud vám však stačí PDF formát, vyjde vás jeden výtisk

... Zobrazit více

Valentýn Is Coming!

Vložil: Therraner dne únor 2, 2016

1

0

1611


Kategorie: Novinky

Je vaše přítelkyně fanoušek fantasy? Slaví Valentýna? Pokud jste na obě otázky odpověděli ANO, pak jí zkuste udělat radost netradiční valentýnkou! Nápadům se meze nekladou. Pro inspiraci nabízím několik krásných valentýnek, které jsem objevil. 

... ... Zobrazit více

Rise of the Tomb Raider

Vložil: Therraner dne únor 1, 2016

4

0

2840


Kategorie: Hry

Minulý čtvrtek byla oficiálně vydána hra Rise of the Tomb Raider, pokračování restartu série s Larou Croft jako hlavní hrdinkou. V minulém díle jsme zažili Laru jako neposkvrněnou osobu, která je nucena po uvíznutí na tajuplném ostrově bojovat o přežití - a donucena vůbec poprvé vzít lidský život. V současném díle se snaží organizace, proti které bojovala Lara na onom kousku země uprostřed oceánu, popřít veškeré události a přesvědčit všechny, že Lara Crost se dočista pomátla. Proto se pouštíte d

... ... Zobrazit více

WarCraft - sběratelské figurky

Vložil: Therraner dne leden 30, 2016

2

0

2409


Kategorie: Filmy a seriály

S blížícím se datem premiéry se začínají objevovat nové a nové ukázky a plakáty. Současně s nimi také unikají na internet snímky připravovaných hraček a sběratelských předmětů k filmu. Tento víkend bylo tímto způsobem odhaleno několik artefaktů - velká replika Doomhammeru, 1:6 figurky Gul'dana, Garony, Lothara, Blackhanda a ostatních. Menší figurky (cca 10 cm) bohužel již nevypadají kvalitativně nic moc, a proto je v příloze této novinky nenahrávám. Pokud se chcete podívat na všechny sběratelské

... ... Zobrazit více

WesterosCraft - zažij Hru o trůny v Minecraftu!

Vložil: Therraner dne leden 29, 2016

1

2

1865


Kategorie: Hry

Čas do premiéry šesté série nám ubíhá velmi pomalu. Mnozí pročítají knihy, další (jako třeba já) pořádají maratony předchozích sérií a jiní... tráví desítky a stovky hodin stavěním celého Westerosu v oblíbené hře Minecraft.  Na jejich úctyhodný výkon se můžete podívat zde

... ... Zobrazit více

Warcraft - nový mounti

Vložil: Therraner dne leden 29, 2016

1

0

1434


Kategorie: Hry

Co by to bylo za fantasy hru bez jednorožců? Dle nových modelů nás čekají dva speciální mounti v chystaném datadisku Legion. Ostatně podívejte se sami...

...

Timewalking Event Cataclysm - World of Warcraft

Vložil: Therraner dne leden 27, 2016

2

0

1473


Kategorie: Hry

Po týdnu nám Blizzard opět změnil náš týdenní úkol. Nyní se vyprávíme do dob dávno minulých s eventem timewalking, který nám umožní zažít těžké dungeony datadisku Cataclysm v celé jejich nádheře. V garrisonu nezapomeňte vzít quest A Shattered Path Through Time, jehož splnění vám vynese jeden bonusový Seal of Inevitable Fate, 500 valor pointů použitelných pro upgrade vaší výzbroje a předmět, který se změní v náhodný kus zbroje či zbraň z raidu Hellfire Citadel.

A jaké jsou výhody? Kus výzbroje, tr

... ... Zobrazit více

Svět ledu a ohně

Vložil: Therraner dne leden 25, 2016

4

0

1921


Kategorie: Knihy a časopisy

V roce 2015 vyšla v našich nakladatelstvích kniha zvaná Svět ledu a ohně, napsaná autory Elio Garcia, Linda Antonsson (jež mimochodem vedou stránku westeros.org) a samotným G.R.R. Martinem. Při čekání na Vichry Zimy je tato kniha rozhodně dobrou volbou. Na takřka 340 stránkách a 170 ilustracích zjistíte mnohé o historii Essosu i Westerosu, o vzestupech a pádech mocných dynastií a o zradách a intrikách. Zjistíte, jak vznikla píseň Rains of Castamere, a rovněž se dozvíte, jak dokázali Martellové v

... Zobrazit více

Oficiální TV spot - WarCraft

Vložil: Therraner dne leden 24, 2016

5

0

4636


Kategorie: Filmy a seriály

Po dlouhém čekání jsme se dočkali. Tvůrci filmu vypustili do světa první TV spot, který bude propagovat film v zahraničí. Dočkali jsme se několika nových záběrů - kupříkladu orkyně Garona v alianční zbroji, malý Varian Wrynn stojící vedle matky či první pohled na rasu vysokých elfů z Quel'Thalasu.

A mimochodem, pokud máte přebytečných 249 dolarů (cca 6 a půl tisíce korun), můžete si pořídit meč krále Lllanea Wryna na této adrese https://www.wetanz.com/warcraft/allfrombrand/2006.

Nevím jak u vás, a

...
Zobrazit více

Válka Prastarých

Vložil: Therraner dne leden 23, 2016

3

2

1944


Kategorie: Knihy a časopisy

Jste fanoušci WarCraftu? Kape vám z koutku úst slina při pomyšlení na blížící se LEGION? Těšíte se, až nakopete zadek lordu Xaviovi? Na procházku po Suramaru, elfském městě, z něhož pochází Tyrande? Na Black Rook Hold? Že vůbec nevíte, o čem mluvím? Pak je možná nejvyšší čas dodělat si svůj WoW doktorát z archeologie a historie! Achievement za to sice mít nebudete, ale dobrý pocit určitě.
 
Jak jistě víte, World of WarCraft má velice dlouhý a provázaný příběh. Národy Azerothu bojují už od prad
...
Zobrazit více